Zengo 2020 Full HD Film izle

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Zengo 2020 Full HD Film izle |Yakında|

  • 3.2/10 1875

Zengo izle, Zengo full izle,Zengo hd izle, Zengo 2020 izle,

Zengo Sansürsüz izle

Şahan Gökbakır katkılarıyla komediye doyacaksınız. 2020 Zengo filmini full izle ve Tek parça film tadını sürebilirsiniz. Yönetmenliğini Şahan Gökbakar’ın yaptığı baş rolde Yasemin Sakallıoğlu’nun yer aldığı ve Dilşah Demir, Ece İrtem gibi isimlerinde yer aldığı gülünç türündeki film 6 Mart 2020 de vizyona girecek. Filmin senaryosu yeniden Yasemin Sakallıoğluna aittir. İnstagramda çektiği videolarla fenomen olan ve kişileri güldüren Yasemin Sakallıoğlu’nun defa sinema filmi Zengo merakla bekleniyor.

Filmdeki Zerrin karakteri meşhur tek modacı olma hayali veyahut yanıp tutuşuyor. Kurduğu hayalinden vazgeçmeyen Zerrin, rakibi olarak gördüğü Menkıbe veyahut devasa tek yarışa giriyor. Lâhza tek bayan olan Zerrin yaşadığı semtin şehirsel dönüşüme girmesiyle beraber kendisini lüks tek yaşam içinde bulur. Ardından görme olan Zerrin’in gülünç kişiliği eşliğinde eğlenceli tek film başlar.

Zengo Yerli Film izle

Komedi türünde en fazla beklenilen filmlerden birisi olan Zengo gösterimine sayılı günler kaldır. Film gösterim tarihi 6 Mart 2020 olarak belirlendi. Merakla beklenilen filmin hususu ve başrol oyuncusunun sevilen ve güldüren tek futbolcu olmasıyla Zengo’ya olan merakta artmıştır. Bu arada Şahan Gökbakar’ın yönetmenliği veyahut net merak henüz da artmıştır.

Kendisini lüks tek yaşamın içerisinde bulan Zerrin hayali olan modacılığı semtteki bayanlara kendisi tasarımlarını giydirir. Çocukluğundan ardından rekabet içerisinde olan Zerrin ve dostu Menkıbe arasındaki hadiseler Menkıbenin Zerrinin tasarımlarını çalıp defile yapmasıyla değişir. Bunun üstüne Zerrin terzisi ve yakın dostu Faziletle beraber yaşantısının dönüm noktası olan zorlu tek müddetçe girer.Zerrin tek modacı hayali kuran keyifli ve içten tek kadındır. Yaşamış bulunduğu mahallenin tek an şehirsel dönüşüme girmesi neticesi varlıklı olan Zerrin kurmuş bulunduğu hayallere bundan sonra defa yakın. Fakat o güzel tasarınlarını çocukluktan ardından rakibi olan Menkıbe çalarak tek defile düzenler. Buna oldukça sinirlenen Zerrini yaşamını değiştirecek hadiseler beklemektedir.Zengo filmi için yorumlarınız bizim için önemli.

IMDB Puanı :

Yıl - Ülke : ( )

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Kategori : Fragmanlar