Yeni Mutantlar Türkçe Dublaj 1080p izle

2
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Yeni Mutantlar Türkçe Dublaj 1080p izle |Yakında|

  • Belli/10 729

Yeni Mutantlar Filminin KonusuÇıkacak olan filmde 5 lâhza yeteneklerine karşı saklı tek tesiste tutulurlar. Becerilerini keşfetmek, geçmiş günahlarından kaçmak ve kendilerini kurtarmak için savaşırlar. Dizide etkin birçok lâhza futbolcu bulunuyor.13 Reasons Why dizisinin oyuncusu Henry Zaga mutant Sunspot karakterini canlandırıyor.

Yeni Mutantlar Full izle

Sunspot veyahut Robeto da Costa güneş enerjisini manipüle etme becerisi sahip. Kuvvetli ve vahşi iç güdüleri ve dini bağlılıkları arasında sıkışan kurtadam hibriti İskoç mutant Wolfbane Game of Thrones’ın lâhza yıldızı Maisie Williams doğrulusunda canlandırılacak. Etrafında savunucu kalkan yaratarak yüksek süratte uçabilme becerisi bulunduran Cannonball bu arada Sam Guthrie ise son zamanın en tanınmış dizisi Stranger Things’in oyuncusu Charlie Heathon doğrulusunda canlandırılacak.

Yeni Mutantlar Türkçe Dublaj izle

Amerikan yerlisi ve telepat olan Danielle Moonstar tek farklı söylemle Mirage’ı Blu Hunt canlandıracak. Büyücülük güçlerine ve teleport becerisi bulunduran Rus mutant Illyana Rasputin / Magik Anya Taylor-Joy doğrulusunda canlandırılacak. Illyana Deadpool filminde gördüğümüz Colossus’un kız kardeşidir.

Yeni Mutantlar Tek parça izle

Yeni Mutantlar Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli…

IMDB Puanı :

Tür : , , ,

Kategori : Fragmanlar