Yarına Tek Bilet 2020 izle (Netflix)

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı:İyi Seyirler Sn. İsmail AKAN
Film Bilgileri

Yarına Tek Bilet 2020 izle (Netflix) |Yakında|

  • 9.0/10 903

Yarına tek bilet, Ankara’dan İzmir’e doğru çıktıkları yolculuklarında yolları kesişen iki yabancının öyküsünü mevzu ediyor. Yolculuk esnasında tanışan ve birbirlerinden epey değişik karakterde olan iki ecnebi, başlarda daimi atışsa da birbirlerini tanıdıkça aralarında değişik tek çekim oluşur. Hayatlarında yeni tek sayfa açmak isteyen çift, beraber zaman geçirdikçe kendisi gerçekleri ile yüzleşmeye başlar.

Yarına Tek Bilet Full izle

Netflix, merakla beklenilen ilk Türk orijinal filmi Yarına Tek Bilet’in resmi fragmanını paylaştı. Başrollerini sevilen oyuncular Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger’in paylaştığı filmin yapımcılığını OG Basın ve PToT film üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise nihai dönemlerin etkin isimlerinden Ozan Açıktan yer alıyor.

Yarına Tek Bilet izle

Film, Ankara’dan İzmir’e doğru tek yolculuk esnasında birbirine rastlayan iki yabancının romantik öyküsünü mevzu alıyor. İkilinin sürtüşmeyle başlayan teması, birbirlerini tanıdıkça gerçekte geçmişe tek sünger çekmek istediklerini fark etmeleri ve kendisi gerçekleri veyahut yüzleşmeye başlamalarıyla değişik tek yola evriliyor.

Yıl - Ülke : ( ) Türkiye

Yönetmen : Ozan Açiktan

Oyuncular : Metin Akdülger, Dilan Çiçek Deniz

Tür : ,

Kategori : Film izle