The Golden Holiday izle

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

The Golden Holiday izle |1080p|

  • 5.2/10 17

Byeong-Soo, Kore ’de ufak bir şehirde bir dedektif olarak çalışmaktadır. Karısı sürekli yurt dışına tatile gidememelerinden nedeniyle başının etini yemektedir. Uzun yıllardı evli olan çift henüz bir kere bile yurt dışına çıkmamıştır ve ailenin annesi komşularına imrenmektedir. Polis Merkezindeki arkadaşlarının da yardımıyla ailesini Filipinler’e bir yolculuğa çıkarır ve ilk kez yurtdışına çıkarlar. Kızı kendi ve karısıyla birlikte çıktıkları bu tatilde her şey alışılagelmiş ilerlerken bir suç örgütünün lideri olan Patric’in planladığı bir suça karışır. Byeong-Soo, cinayetin baş zanlısı olur ama işler hiç de göründüğü gibi değildir.
Küçüklükten arkadaşı Sang-ho Kim yıllar önce parasını çalıp Filipinler ’e kaçmıştır ve kaderin cilvesidir ama burada karşılaşırlar. Başta çok sinirli olan Byeong-Soo, Sang-ho Kim ’in hapse düştüğünü öğrenince yanında gider ve yardımcı olmaya çalışır. Sang-ho Kim küçükken birlikte konuştukları hazinenin yerini yıllarca aramış ve bulmayı başarmıştır fakat düşmanları onu fethetmek için her şeyi yapmaya kararlıdır. Onlardan önce hazineyi bulmaları gerekmektedir oysa Sang-ho hapiste olduğu için bir şey yapamamaktadır. Bu ikili, hazineyi düşmanlarından önce fethetmek ve Byeong-Soo ’nun adını temize hariç tutmak için ellerinden geleni yapar.
Kore yapımı ‘The Golden Holiday ’ filminin yönetmen koltuğunda Bong-han Kim oturuyor. Filmin senarist koltuğunda ise Do-won Kwak oturuyor. Do-won Kwak bununla beraber başrol karakteri olan Byeong-Soo ’yu canlandırıyor. 5 gün önce

IMDB Puanı :

Yıl - Ülke : ( )

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Kategori : Film izle