dzi izlekomedi film seyretfilm izle

Sylvie’s Love izle

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Sylvie’s Love izle |1080p|

  • 5.9/10 19

2020 yılı Amerikan yapımı bir aşk filmi olan Sylvie ’s Love (Sylvie), Eugene Ashe tarafından yazılıp yönetilmiştir. İlk kere 27 Ocak 2020 tarihinde Sundance Film Festivalinde gösterime sunulmuş olan film, 23 Aralık tarihinde Amazon Prime ’da yayınlanmıştır.
Oyuncu kadrosunda başrolde Sorry to Bother You (2018), Annihilation (2018) ve Men in Black: International (2019) filmlerinde de rol almış olan Tessa Thompson olmak üzere Nnamdi Asomugha, Eva Longoria, Aja NaomiKing ve Ryan Michelle Bathe gibi isimler yer alan film Rotten Tomatoes ’ta %91 oranında tasdik almıştır. Imdb puanı 5.5 olan filmin dağıtımını Amazon Studios yapmıştır.
Yıllar önce tanışıp birbirlerine âşık olan ve dillere epope bir yaz aşkı yaşamış bir kız ve bir erkeğin, koşullar dolayısıyla birbirinden terketmek zorunda kalmasının ardındaki uzun yıllar daha sonra her yerde kavuşmalarını anlatan bir filmdir. Film 1950 ve 60 ’larda geçmektedir ve o zamanların şartları göz önünde bulundurularak ortaya konulmuş olan bir aşk hikâyesidir.
1962 yılında, artık bir televizyon yapımcısı olarak hayatını sürdürmekte olan Sylvie, kuzenini beklerken raslantı fazla tanıdık bir yüzü görür. Bu aşina yüz yıllar önce âşık olduğu genç adamdır ve o çocuk artık bir caz müzisyeni olmuş olan Robert adında koca bir adam olmuştur. Şimdilerde başka bir adamla nişanlı olan Sylvie, Robert ile aralarında tekrar yeşeren ilişkiye hayır diyemeyecektir. 1 hafta önce

IMDB Puanı :

Yıl - Ülke : ( )

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Kategori : Film izle