Seberg Full Türkçe Dublaj izle

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı:Film açılması esnasında yavaşlama meydana gelebilir. Böyle bir durum söz konusu olursa 5 dakika bekledikten sonra sayfayı yenileyin ve film açıldıktan sonra filmi ileri sarmayın!
Film Bilgileri

Seberg Full Türkçe Dublaj izle |1080p|

  • 3.1/10 736

Seberg izle, Seberg full izle, Seberg türkçe dublaj izle, Seberg hd izle, Seberg 2019 izle, Seberg izle,60’ların nihayetinde insan hakları hareketlerinde yer alarak FBI’ın radarına giren Jean Seberg’ün yaşantısının tek bölümünü mevzu alan filmin başrolünü Kristen Stewart üstleniyor.Politik tek stres olan “Seberg”, aktris Jean Seberg’i araştırmak emeliyle gören alan lâhza tek FBI ajanının adımlarını takip ediyor. 1960’ların sonlarında Los Angeles’taki sivil haklar hareketinde bulunan Seberg, kökten Afrikalı-Amerikalı aktivist teşkilatı Black Panther Partisi’ni desteklemiş ve sonuçta FBI, COINTELPRO programı vasıtasıyla kendini sabotaj girişimlerinde bulunmuştu.
Seberg izle filmi 2019 sinemasının en iyi filmlerinden biri olarak gösterilen bu eseri sitemizde türkçe dublaj, full hd ve 1080p kalitede sinemanın en iyi filmleri keyifle izleyebilirsiniz.

IMDB Puanı :

Yıl - Ülke : ( )

Yönetmen :

Oyuncular : , , , , , , , , , , ,

Tür : , ,

Kategori : Fragmanlar