dzi izlekomedi film seyretfilm izle

Şantaj – Deception 2008

1
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Şantaj – Deception 2008 Filmini sitemiz üzerinden hd kalitede tek parça türkçe dublaj ve altyazılı seçeneğiyle donmadan izleyebilirsiniz.

Film Bilgileri

Şantaj – Deception 2008 |HD|

  • 9.0/10 75

Şantaj – Deception 2008 Filmini sitemiz üzerinden hd kalitede tek parça türkçe dublaj ve altyazılı seçeneğiyle donmadan izleyebilirsiniz.

Şantaj izle, Deception adlı filmde çalışmaktan sıkılan bir adamın gece klübünden bir kadın çağırması ile gizem batmış anlar başlar. 2008 filmi Full izleyin. Gizem ve gerilim severler için her dakikası soluksuz geçeçek olan tavsiye niteliğinde Şantaj – Deception filmi ile sizlerleyiz. Filmde, gününün koca bir zamanını hedeflemek ile geçiren halk müziği dolayısı ile meslek dıştan kendilerine çok zaman ayıramazlar. Bu durum karşı kendilerince buldukları bir çözüm ise ” List” adı verilen bir klubu seslenmek ve bir takım gecelerinin iyi geçirmektir. Oysa basmakalıp bir gün çok çalışmaktan sıkılan Broker klup den bir bayan çağırır ve gece çok uzun olacaktır.

2008 Abd yapımı film İmdb’den tamamiyle 6,1 puan almıştır. Gerek oyuncu kadrosu, lüzum sahneleri ile oldukça keyif veren bir film. Marcel Langenegger yönetmenliğindeki filmi izleme listenize ekleyerek sıkılmadan izleyebilirsiniz.

Kategori : Film izle