dzi izlekomedi film seyretfilm izle

Reversion izle

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Reversion izle |1080p|

  • N/A/10 15

Luke King devlet için çalışan binlerce askerden yalnızca bir tanesidir. Fakat diğer ekiplerinden farklı olarak Luke ve takımı anlayamadıkları rahatsızlıklardan şikayetçidir. Şiddetli baş ağrıları, ilginç çınlamalar, bayılmalar, hafıza kaybı askerlerin başa çıkmaya çalıştığı belirtilerden bazılarıdır.
Luke ise peşine düşen tanımadığı ajanlardan kaçmaya çalışmaktadır. Bir kovalamaca esnasında silahla bir araba durdurur ve şoförü rehin alır. Çölün ortasında bir eve dışarı giden Luke ve şoför burada Luke ’un anılarını deşifre etmeye çalışırlar.
Haberlerde ise yalnızca Luke konuşulmaktadır çünkü iddialara kadar Luke, Amerikan Başkanını öldürmüştür ve kırmızı bültenle aranmaktadır. Israrla başkanı öldürmediğini bahis eden Luke, bir klonu olduğuna ve suikastı onun gerçekleştirdiğini düşünür.
Luke ve eski asker arkadaşları kendilerine yapılan bir dizi testi, kullandıkları hapları ve birlikte çalıştıkları doktorları hatırlayıp sorgulamaya başlarlar. Ama gerçeklere yaklaştıklarında şiddetli baş ağrıları çekerler ve zihinleri bu düşüncelerden temizlenir. Bu kısır döngüye hapsolan ekip için tek umut içlerinde en dayanıklıları olan Luke ’tur.
Luke ise bir yanlamasına ABD başkanını öldüren kişinin kendisi olmadığını kanıtlamaya çalışırken, bir yanlamasına da devletin içinde kurulan kuytu planları, beyin yıkama operasyonlarını açığa dışında tutmak zorundadır.
Luke ’un yeri keşfedildiğinde ve ajanlar çöl evinin yolunu tuttuğunda hesaplaşma zamanı gelip çatmıştır. Luke keza kendisi hakkında bir fazla gerçeği öğrenecek hem de yaşam mücadelesi verecektir. Aksiyon ve gizemi harmanlayan Reversion, Christopher Miles göre yönetiliyor. 1 hafta önce

IMDB Puanı :

Yıl - Ülke : ( )

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Kategori : Film izle