Promising Young Woman izle

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Promising Young Woman izle |1080p|

  • 6.2/10 10

Promising Young Woman ismindeki bu film, geleceği fazla aydınlık görünen ve yetenekli bir doktor olma yolunda tez ilerleyen Cassie ’nin hikayesini konu ediniyor. Fazla acı bir olaydan dolayı üniversiteyi yarıda bırakarak ayrılmak zorunda kalan Cassie ailesiyle birlikte kalmakta ve bir geçinebilmek için bir kahve dükkanında çalışmaktadır. Üniversitede tek bir arkadaşı olan Cassie, arkadaşını başına gelenlerden nedeniyle kendini affedememektedir. Nina ismindeki arkadaşının başına fazla fena şeyler gelmiştir.
Cassie ’nin hayatındaki hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Geceleri öbür bir kişiliğe bürünen Cassie, zekasını ve kurnazlığını kullanarak fena kalpli erkeklere cezalarını kesiyor. Sarhoşmuş gibi yapıp Nina ’nın intikamını tüm erkeklerden almaktadır. Sarhoşmuş gibi yapıp erkeklerle evlerine kadar gider ve onlara dehşet doymuş geceler yaşatır. Çünkü üniversitedeyken Jim adında bir adam Nina ’yı sarhoş edip ona tecavüz etmiştir. Bunu yapmış olmasına karşın okuldan ‘kanıt yetersizliği ’ sebebiyle atılmamıştır.
Bu olaydan daha sonra Nina uzunca bir vakit kendine gelemediği için okuldan terketmek zorunda kalır. Ve natürel ama Cassie ’de en yakın arkadaşına destek olmak için tıp fakültesinden ayrılır. bununla beraber bölümünün en başarılı öğrencilerinden biri olduğu halde hem de. Aradan uzun yıllar geçer ve üniversiteden bir arkadaşını görür. Onunla iletişime geçer ve Jim ’in yerini öğrenir. Jim okuldan sonradan çok iyi bir işe girer ve yaşanan her şeyin üzerine yeni bir sayfa açar. Evlenmek üzere olan Jim ise yaşananları çoktan unutmuştur bile. Ama Cassie unutmamıştır ve ona unutamayacağı bir gece yaşatacaktır. Geçmişinde yaptığı hataların bedelini Jim ’e ödetmek isteyen Cassie, ona yaptıklarının bedelini ödetmek için elinden geleni ardına koymayacaktır.
Oyuncu kadrosunda ünlü ve başarılı oyuncu Mulligan ’ın yanına Bo Burnham, Laverne Cox, Clancy Brown, Jennifer Coolidge, Connie Britton, Alison Brie ve Molly Shannon gibi meşhur isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Margot Robbie yapıyor. Filmin vizyona gireceği tarih 1 ocak 2021 olarak planlandı. Komedi, kabahat ve drama türleriyle karşımıza meydana çıkan Promising Young Woman filmi Emerald Fennel ’in kaleminden yazıldığı gibi filmin yönetmenliğini de yeniden meşhur yönetmenin kendisi yapıyor. 1 hafta önce

IMDB Puanı :

Yıl - Ülke : ( ) ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Kategori : Film izle