Phobic izle

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Phobic izle |1080p|

  • 2.3/10 11

Riley, emekli polis olan babası Jack gibi bir polistir. Küçükken bir odada kilitli kalan Riley ’de karanlık fobisi oluşmuştur ve geceleri tek başına ve ışık açık olmadığında uyuyamamaktadır. Bir süre daha sonra hiçbir durum altında uyuyamamaya başlar. Bunu görebilen babası onu bir uzmana götürmeye karar verir. Onu düzeltebileceğini iddia eden bir hekim, Riley ’i özel ve rahat bir programa sokacağını ve fazla kısa bir süre içerisinde tüm korkularından ve fobilerinden kurtulacağını söyler. Babası bunu kabul eder ve Riley ’i programa sokar.
Bir ay sonra şahane bir değişimle evine dönen Riley ’in artık bir korkusu kalmamıştır ve aradan uzun yıllar geçer. Sonrasında kendisi de polis olur ve bir dava dikkatini aşırı derecede çekmeye başlar. Davadaki kurban fobileri olan bir adamdır ve cinayete kurban gitmiştir. İlginç olan ise adamın kırmızı rengine olan fobisidir. Tüm odasını kırmızıya boyayarak kendisini bir sandalyeye bağlarlar ve ölüme terk ederler. Acılı bir vefat geçiren adamın davasına bakan Riley ise ilk kez öyle kasıt veremez ancak sonradan aynı şekilde fobileriyle öldürülen kurbanlar artınca aradaki bağlantıyı görmeye ve çözmeye başlar.
Hem yönetmen keza de senaryo yazarı koltuğunda meşhur yazar ve yönetmen Bryce Clark oturuyor. 2020 tarihli bu gizem ve gerilim filmi olan Fobic,oyuncu kadrosunda Heather Beers ve Ernie Lively gibi meşhur isimler barındırıyor. 1 hafta önce

IMDB Puanı :

Yıl - Ülke : ( )

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Kategori : Film izle