Monos 2019 Full HD Film izle

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı:Film 5 dakika içerisinde açılmaz ise yorum yapıp sayfayı tekrar yenileyin. İyi seyirler dileriz..
Film Bilgileri

Monos 2019 Full HD Film izle |1080p|

  • 4.6/10 629

Monos, tek gerilla grubunun öyküsünü mevzu ediyor. Kendilerine Rambo, Smurf, Bigfoot, Wolf ve Boom-Boom gibi adlar takan tek küme çocuk, Latin Amerika’nın dağlık ortamında tek teşkilat doğrulusunda kişileri öldürmek için eğitilir. Askeri eğitim egzersizleri yapmış ve kendilerini birçok koşula karşı hazırlayan çocuklar, yalnız kaldıkları vakit özlerine döner ve kendisi yaşıtları gibi oynayıp, eğlenmeye başlar. Fakat onların içlerindeki şiddete meyilli olan doğrultu, çocukların yaşantısının kararmasına sebep olur. Tek filo, çocukları pusuya düşürüp ormanlık alana çektiğinde, işler içinden çıkılmaz tek hal alır.Sekiz çocuk asker, balta girmemiş ormanların için yaz kampına benzer tek yerde Amerikalı tek kadını rehin almıştır. Fakat beklenmedik tek dominant ertesi düzenleri bozunur ve birbirlerine duydukları emniyet deneme edilir. Küme kurdukları düzeni bozup, ormanın derinliklerine sığınmak mecburiyetinde kalır.Güney Amerika’da, And Dağları’nın tek tepesinde tek küme çocuk ve genç. Elleri silahlı. Onlar yedi cücelerse, içlerinde tek de Pamuk Prenses var. Hekim diye hitap ettikleri Amerikalı tek kadın. Harbiden de tek masal prensesi aurasına sahip. Ama tek Kolombiya çetesinin mensubu olan net silahlı çocukların elinde rehine.

Dünyadan izole net mekanda, çeteyle Amerikalı bayanın ilişkileri Monos’un öyküsünü oluşturuyor. Ufak yaşlardan ardından eğitilen net çocuklar, Kolombiya’nın on senelerdir yaygın gerçeği. Ama film ne gençlerin bağlı bulunduğu paramiliter küme ile ilgili çok tek malumat sağlıyor seyircisine ne de Amerikalı kadını ne gaye ile rehin tuttuklarını açıklama etmekle ilgileniyor. Net bağlamın eksikliğini hisseden seyirciler olacaktır. Fakat Monos tek masalın aksi surat edilişinin filmi henüz çok. Veyahut isterseniz tek nevi Sineklerin Tanrısı tahayyülü de diyebilirsiniz.

Film, her biri takma ad kullanan ekibin gençlerinden Lady veyahut Wolf’un tek temasa başlamak için üstlerinden destur almalarıyla açılıyor. Teşkilat içerisinde dengeleri bozabilecek müsaadesiz romantik ilişkilere müsamaha yok. Ama destur verilse de dengeler harbiden sarsan oluyor. Gençlerin defa cinsel tecrübeleri ertesi tertip eden eğlencede ipin ucu kaçınca, kendilerine emanet süt ineği Shakira kazaen ölüyor ve küme içindeki iktidar muhabereyi net vakadan ardından ayyuka çıkıyor. Can veren ineğin hesabını üstlerine vermekten korkup kendilerini henüz beter tek bataklığa sürüklüyor gençler. Dağın tepesinden aşağılara, ormanın içerisine çekilme mecburiyeti, rehine için de kaçıp kurtulma fırsatları doğuruyor. Ama net vahşi tabanda yaşamak için, merhametsiz olmaktan farklı yol yok.

IMDB Puanı :

Yıl - Ülke : ( )

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Kategori : Fragmanlar