Küçük Kadınlar izle – Little Woman Full izle (2020)

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı:Film 5 dakika içerisinde açılmaz ise yorum yapıp sayfayı tekrar yenileyin. İyi seyirler dileriz..
Film Bilgileri

Küçük Kadınlar izle – Little Woman Full izle (2020) |1080p|

  • 7.3/10 552

Küçük Kadınlar izle – Little Woman izle,Louisa May Alcott’un unutulmaz romanından uyarlana film; Meg, Jo, Beth ve Amy adlı dört kız kardeşin Amerikan İç Savaşı’nın ardından geride bıraktığımız büyüme hikâyesini mevzu alıyor. Hikayenin yönetmen Greta Gerwig doğrulusunda yorumlanmış durumunda, dört kız kardeşn öyküsü üstünden bayan yaşamına değin o devreye ilişkin temaların yanında dönemin ötesinde konular ve meseleler da işleniyor.
Küçük Kadınlar, İç Muhabere ertesi Amerika’da yaşamlarını sürdürmeye gayret gösteren dört kız kardeşin öyküsünü anlatıyor. Meg, Jo, Beth ve Amy birbirinden tamamiyle değişik karaktere sahip dört kız kardeştir. Çocukluk dönmelerini geride bırakıp kadınlığa geçiş süreçlerinde kardeşler türlü dertlerle boğuşur. Babaları Amerikan İç Savaşı’na katılan dört lâhza kız, anneleri eşliğinde hayat maçı vermeye başlar. Net zorlu süreçte en devasa getirileri birbirlerinin yanısıra olmalarıdır. Birçok zorluğu beraber göğüsleyen kardeşler net süreçte esas mutluluğun sevgi olduğunu anlar.
Louisa May Alcott’un klasikleşmiş romanından uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda “Uğur Böceği” veyahut defa yönetmenlik denemesini sağlayan Greta Gerwig oturuyor. Gerwig’ın senaryosunu da kaleme aldığı filmin futbolcu kadrosunda Harry Potter serisinin Hermione’si Emma Watson, lâhza yaşına karşın, en son Uğur Haşeresi veyahut olmak suretiyle 3 Oscar adaylığı tespit edilen Saoirse Ronan, yaşam sürdüren en devasa bayan futbolcu kabul edilen Meryl Streep ve Beni Adınla Çağırfilmindeki performansı veyahut 22 yaşında Oscar adaylığı kazanan Timothee Chalamet yer alıyor.Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli…

IMDB Puanı :

Yıl - Ülke : ( )

Yönetmen :

Oyuncular : , , , , , , , , , , , ,

Tür : ,

Kategori : Fragmanlar