dzi izlekomedi film seyretfilm izle

Kışkırtma Trasgredire

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Kışkırtma Trasgredire Filmini sitemiz üzerinden hd kalitede tek parça türkçe dublaj ve altyazılı seçeneğiyle donmadan izleyebilirsiniz.

Film Bilgileri

Kışkırtma Trasgredire |HD|

  • 9.0/10 86

Kışkırtma Trasgredire Filmini sitemiz üzerinden hd kalitede tek parça türkçe dublaj ve altyazılı seçeneğiyle donmadan izleyebilirsiniz.

Tahrik izle, esas adı Trasgredire olan filmde Carla adındaki genç ve epeyce güzel bir kadının hayatını izleyeceksiniz. Filmi Türkçe Dublaj izleyin.

2000 li yıllarda yayınlanan komedi biraz da dram içerikli Kışkırtma (Trasgredire) filmi 18 yaşından küçüklerin izlememesi gerektiğini söylemek istiyoruz. 20 li yaşlarında olan ve tüm erkeklerin dikkatini çekecek değin hoş olan Carla, aslen Venediklidir. Günlerden bir gün erkek arkadaşı Matteo sevgilisi Carla’nın yanına gelmek ister ve bu durumdan daha sonra erkek arkadaşı ile birlikte kalmak için konut arayışına girer. Bu esna da emlakcı olan Maria ile tanışır.

Bu tanışma Marla’nın Carla’ya karşı hislerinin ve duygularını belirli etmesi ile epeyce bambaşka yerlere gelir. 2000 yapımı Kışkırtma filmi İmdb’den 5,5 puan almış ve Carla rolünü canlandıran Yuliya Mayarchuk, oyunculuğu ile herkesden olumlu yorumlar almıştır.

Kategori : Film izle