Kadın – Woman 2020 Filmi Full izle

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı:Film açılması esnasında yavaşlama meydana gelebilir. Böyle bir durum söz konusu olursa 5 dakika bekledikten sonra sayfayı yenileyin ve film açıldıktan sonra filmi ileri sarmayın!
Film Bilgileri

Kadın – Woman 2020 Filmi Full izle |1080p|

  • 5.0/10 831

Kadın Filminin KonusuWoman, 50 değişik ülkeden 2000 bayanın ifadeleri veyahut bayan olmanın tasvirini yapıyor. Kadınların dünyada maruz kaldığı adaletsizlikleri gözler önüne seren filmin emeli kadınların yaşadığı problemlere çözüp bulup cinsiyet arasında uzlaşma sağlamak. Annelik, eğitim, evlilik, cinsellik ve ekonomik bağımsızlık gibi değişik konulara değinilen filmde, insanlığın yarısını meydana getiren kadınların içten tek portresi sunuluyor.”Kadın” projesi, elli değişik ülkeden 2000 bayanın sesi olmuştur. Geniş kapsamına karşın epey içten portreler seçkisi sergileyen film kadınların karşılaştığı adaletsizliği ve ayrımcılığı onların gözünden aktarıyor. Bunun yanında kadınların karşılaştıkları zorlukların üstesinden sebep geldiklerini anlatıyor. Filmin odak noktasında yanlızca bayan hakları ve karşılaşılan zorluklar değil, net meselelerin çözümleri ve kadın-erkek eşitliğinin sağlanması bulunuyor. Projede annelik, eğitim, evlilik, ekonomik istiklal, regl ve cinsellik gibi konulara değiniliyor.
İzlediğiniz film hakkında lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin. Hdfilmcehennemi ailesi olarak iyi seyirler iyi eğlenceler dileriz…

IMDB Puanı :

Yıl - Ülke : ( )

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Kategori : Fragmanlar