John Wick 3 Parabellum Hd Tek Part izle

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

John Wick 3 Parabellum Hd Tek Part izle |1080p|

  • 7.5/10 1332

John Wick 3 Parabellum Filminin KonusuJohn Wick 3 Parabellum izleBaşrolünü meşhur aktör Keanu Reeves’in oynadığı, Chad Stahelski’nin yönetmekte olduğu ve Derek Kolstad’ın senaryosunda görkemli tek iş başardığı net olan John Wick Chapter 3 filmi nihayetinde büyük seyirci kitlesi veyahut 17 Mayıs 2019 tarihinde buluşacak.
John Wick iki sebepten dolayı firaridir. Kellesi üstüne 14 milyon dolarlık açık kontrat konulmuştur ve esas tek kaidesi ihlal etmiştir; Continental Hotel’de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı yayınlayan Yüksek Masa üyesidir. İşi sona ermiş olması lüzumlenen John’a otelin yöneticisi Winston doğrulusunda tek saatlik tek kaçış müddeti verilir. Sonrasında azalığı iptal edilecek, bütün hizmetlerden men edilecek ve başka üyelerle iletişimi kesilecektir. John’un New York City’den kaçma mücadeleninde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir…
John Wick Chapter 3 Şimdi ne olacak?
Daha evvelki bölümlerini hd film takip et ayrıcalığı veyahut izlediğiniz John Wick Chapter 3 filminde heyecan bundan sonra zirve noktasında. Filmde Keanu Reeves’in yanlızca ata binmesi değil bu arada ninjalar veyahut savaşması da işlenecek. Tabi John Wick bütün bunları ve defa henüz çoğunu kellesine konan 14 milyon dolarlık mükafat sebebinden ona musallat olan sonsuz katilden kaçmaya çalışırken yapacak. Fakat Wick için hepsinden kurtulmanın defa aşaması ilk olarak New York’dan kaçmaktır. Serinin başka filmleri gibi bol aksiyon sizi bekliyor.Yorumlarınızın hdfilmcehennemii.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. John Wick 3 Parabellum Keyifli seyirler.

IMDB Puanı :

Yıl - Ülke : ( )

Yönetmen : Chad Stahelski

Oyuncular : Keanu Reeves, Halle Berry, Ian McShane, Laurence Fishburne

Tür : , ,

Kategori : Film izle,Tavsiye Filmler