dzi izlekomedi film seyretfilm izle

DNA 2: Bloodline izle

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

DNA 2: Bloodline izle |1080p|

  • N/A/10 20

Devoante adında bir adam genç yaşlarında Florida ’dayken bir kadınla tanışır ve bir ilişkiye başlar. Bildiğimiz siyahi mahallelerinin çete savaşlarından tutun yasa dışı uyuşturucu kaçakçılığına kadar her şeyi barındıran ‘ ’DNA 2: Bloodline ’ ’ filmi sizleri Afro-Amerikalı ’ların yaşam stiline götürecek bir film. Başrol karakteri Devoante ilk kez banal bir adam olsa da zaman geçtikçe bir çete oluşturur ve yasa dışı işler yapmaya başlar. Bu sırada birlikte olduğu kadını hamile bırakır ama araları bozulunca Florida ’yı terk eder ve 3 sene her tarafında yeniden birbirlerini hiç göremezler. Uzun yıllar sonra çete işlerinden yakayı ele veren Devaonte hapse girer ve 30 yılını orada geçirir.
Müebbet hapis yemesine rağmen her sene Koşullara Bağlı Terhis Kurulunun önüne çıkar ve terhis olma dileğini dile getirir. Fakat komite her yıl reddeder. Hapishane programının her aktivitesine katılan Devaonte artık çıkacağına emin gözüyle bakar fakat bu sırada içeri bir adam girer. Giren kişi yıllar önce hamile bıraktığı kadının oğlu, yani kendi öz oğludur. Aradan bir süre geçtikten daha sonra bunu ayrım eden ikili çok yakın bir ilişki kurmaya başlar ve Devaonte aslında bir nevi izleyenlere oğluna anlatırken kendi hayatını ve manâlı anılarını gösterir.
DNA 2: Bloodline filminin yönetmen koltuğunda Dana Killebrew oturuyor. Filmin senaryosunu ise Orlando Divinchy Jones ile birlikte hazırlamışlar. 1 hafta önce

IMDB Puanı :

Yıl - Ülke : ( )

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Kategori : Film izle