Sıfır Bir 6. sezon izle

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı:Sağ Kısımdan Bölüm Değiştirebilirsiniz..
Dizi Bilgileri

Sıfır Bir 6. sezon izle

  • 5.3/10 1698

Savaş ve dostlarının bağımlılık yapıcı madde ve bayan ticaretine karşı giriştikleri mücadeleyi mevzu edinen endeksin yeni sezonunda yeniden epey heyecanlı sekmeler bizleri bekliyor!Hapishane ağalarına ve bağımlılık yapıcı madde ticaretine karşı yaktığı direniş ateşi bütün koğuşa hem de cezaevine yayıldı. Şunlar olurken semtli ise yaşanan kayıpların sonrasında arkadaşı bildikleri Gökhan’ın ihaneti veyahut surat yüze geldiler.

Sıfır Bir 6. sezon Ücretsiz izle

Sıfır bir, Bir zamanlar Adana’da, aşina olabildiğimiz suç dizilerinden epey değişik bir yapıya sahip. Alışık olabildiğimiz emeliyle Sıfır bir yanlızca bir intikam hikâyesini, bir hırsızlığı veyahut bir katliamı anlatmıyor; gerçekte her sahnesinde henüz derine, sosyokültürel bir arka tasarıya göndermelerde bulunuyor. 20’li yaşlarda üç delikanlının; Muhabere, Cio ve Özgür’ün, kadim dostları Cihat Sarsılmaz ve Anafor’la birlikte kendilerini ortalarında buldukları tertip, zaman içinde onların değişmez kara bahtı oluyor. Hürriyet Mahallesi’nde fuhuş, bağımlılık yapıcı madde satışı yapanlara karşı maç yeniden aynısı semtin gençleri doğrulusunda bitimine kadar veriliyor. Vakit kavramının ortadan kalktığı net hikâyede semtin kendisi kaideleri bulunmaktadır ve net kaideler, cezaların yetersiz kaldığı her lâhza döneme girmeye mecburdur. Muhabere ve takımı, mecburdur. Farklı çareleri yoktur. Onlara farklı deva bırakılmamıştır…Sıfır bir yanlızca sıradan bir suç hikâyesini değil; ülkemizin, hem de pazarının fakir kesimlerinin gerçeğini anlatıyor. Evrenseli, mahalli üstünden yakalamayı başarıyor. Tıpkı endeksin yaratıcılarının Adanalı liderleri Yaşar Kemal’in İnce Memed’le bütün dünyayı fethettiği veyahut Yılmaz Güney’in, filmleriyle, bir kesime değil, bütün dünyaya seslendiği gibi. Adana’nın en fakir semtlerinden bir tanesi olan Hürriyet Mahallesi’ndeki her bir başkaldıran, ne yazık ki bir o kadar suçlu fakat iyi ki bir o kadar da insan.

Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” dizisinin tüm bölümleri, kaçıran ve yeniden izlemek isteyenler için sadece hdfilmcehennemii adresinde. Dizinin yayınlanmış tüm sezonlarına Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.


sıfır bir 6. sezon izle, sıfır bir 6. sezon 1. bölüm izle, sıfır bir 6. sezon 2. bölüm izle, sıfır bir 6. sezon 3. bölüm izle, sıfır bir 6. sezon 4. bölüm izle, sıfır bir 6. sezon 5. bölüm izle, sıfır bir 6. sezon 6. bölüm izle, sıfır bir 6. sezon final izle,

Kategori : Dizi izle