dzi izlekomedi film seyretfilm izle

Sıfır Bir 5. sezon izle

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı:Sağ Kısımdan Bölüm Değiştirebilirsiniz..
Dizi Bilgileri

Sıfır Bir 5. sezon izle

  • 5.3/10 1886

Adana Hürriyet Semtinde 3 gencin suç ve yasasız vaziyetlere verilen muhabereyi anlatan film devasa tek tatmin aldı. 4 sezon severek izlenen dizi ekranlara ara verdi. İzlenme rekorları kıran ve devasa tek merakla beklenilen Sıfır Bir-Bir vakitler Adana’da filmi kısa tek aradın sonrasında ekranlara geri dönüyor. 30 Ağustos 2018 de yayınlanan sezon finali veyahut izleyicileri sual işaretleri içinde bırakan dizi sabırsızlıkla beklenilen 5. Sezon yayın tarihini açıkladı.

Sıfır Bir 5. Sezon Full izle

Merakla beklenilen Sıfır tek tek vakitler Adana 5. Sezon defa kısmı yayınlandığı kanal Blu TV’nin 3’üncü yaş gününün kutlanacağı 23 Ocak Çarşamba günü seyircileri veyahut buluşacaktır. Adananın sokaklarında serüven dolu serüvenler içerisinde sürükleyen dizide, Suç ve yasal olmayan olaylara karşı verilen maç 5. Sezonda da devam edecek. Yansıttığı sokak kültürü ve müzikleri veyahut isminden soz ettiren endeksin yen ise nihayetinde tek lâhza dahi düşmeyecek tempo beklenmektedir.

Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” dizisinin tüm bölümleri, kaçıran ve yeniden izlemek isteyenler için sadece hdfilmcehennemii adresinde. Dizinin yayınlanmış tüm sezonlarına Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kategori : Dizi izle