dzi izlekomedi film seyretfilm izle

Sıfır Bir 4. Sezon izle

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı:Sağ Kısımdan Bölüm Değiştirebilirsiniz..
Dizi Bilgileri

Sıfır Bir 4. Sezon izle

  • 5.3/10 3158

Sıfır Bir 4. Sezon HD izle

İlk üç sezonda, Bir göç gettosu olan Hürriyet Mahallesi’nde büyümüş Muhabere, Cio, Özgür, Cihat Sarsılmaz ve Anafor’un uyuşturucuya, bayan ticaretine ve mahalleliye sırtını dönenlere karşı giriştikleri amansız mücadeleyi izliyoruz. Hemşerisi Yılmaz Güney’in sinema, Yaşar Kemal’in edebiyatla başardığı “yerelden evrensele ulaşma misyonunu” dizisiyle yapmak isteyen Sıfır Bir – “Bir Vakitler Adana’da”’nın arka planına grafiti, rap ve sokak kültürü hakim.

Sıfır Bir 4. Sezon Full izle

Sıfır Bir dizisi Türkiye’nin Adana ilinde çekilmektedir. Film üreticileri doğrulusunda “Bir Vakitler Adana’da” sloganı veyahut başlayarak ve Dünya’nın iddialı dizi sitesi olarak yayın yaşamına başlamıştır. Yönetmeni Kadri Beran TAŞKINdır. Çete öncüsü olarak bilenen Muhabere karekteri, Muhabere SATIŞ doğrulusunda oynanmaktadır. Çetede 4 şahıs bulunmaktadır. Çete Adana’da tespit edilen bağımlılık yapıcı madde tacirleri, bayan pazarlama, mahallelerinde meydana gelen dövüş vb. olumsuzluklara karşı maç etmektedir. Çete Dizide ve realite yaşamda herkes doğrulusunda benimsenmiştir. Sıfır Bir web dizisinin oyuncuları; Muhabere (Savaş SATIŞ) Cio (Cihangir CEYHAN) Özgür (Özgür MERİÇ)

Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” dizisinin tüm bölümleri, kaçıran ve yeniden izlemek isteyenler için sadece hdfilmcehennemii adresinde. Dizinin yayınlanmış tüm sezonlarına Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kategori : Dizi izle