dzi izlekomedi film seyretfilm izle

Sex Education 1. sezon Türkçe Dublaj izle

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı:Player Seçeneklerinden Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak seyredebilirsiniz.
Dizi Bilgileri

Sex Education 1. sezon Türkçe Dublaj izle

  • 8.3/10 1380

Sex Education 1. Sezon Tüm Bölümler izle

Dizi İngiltere gençliğinin problemlerine odaklanıyor ve tek lisede geçiyor. Öğrenciler ortalama 15-16 yaşlarındalar ve buluğ çağındaki fazlası lâhza gibi tek düşündükleri şey cinsellik ve seks. Ömürleri, ilişkileri, arkadaşlıkları, dövüşleri, sevgileri, bağlılıkları… her şey fakat her şey cinsellik üstünde dönüyor. Bu nedenden dolayı endeksin hususu, liseli gençlerin cinsel yaşamı dersek mübalağa yapmamış oluyoruz. Aynı zamanda endeksin kurgusu her ne kadar lise devresi gençliği üstünden işlense de yapımın 18 olduğunu söyleyebiliriz.

Sex Education 1. Sezon 4k izle

Biraz henüz özele inersek endeksin konusundan şu şekilde bahsedebilirim: Hannibal dizisinden de hatırladığımız Gillian Anderson (Jean) tek temas terapistini canlandırıyor. Jean hem cinsellik üstüne kitaplar yazıyor hatta evinde cinsel meselelerle ilgili seanslar-eğitimler veriyor.

Sex Education 1. Sezon Full izle

Erkek çocuğu Otis tek lise öğrencisi. Annesinden (ve ardından tanışacağımız babasından) farkında olmadan büyülenen Otis bir müddet ardından yaşıtlarının üstünde tek cinsel istihparata mevcut olduğunu fark ediyor. Net verisini okulda para karşılığında danışmanlık inşa etmek için kullanmaya başlıyor. Ona net fikri okulun en kökten, en sıra dışı ve en zeki öğrencilerinden birisi olan Maeve veriyor. Sex Education 1. sezon izle, Sex Education 1. sezon full izle, Sex Education 1. sezon netflix izle, Sex Education 1. sezon 1080p izle,

Kategori : Dizi izle