Game of Thrones 2. sezon izle

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı:Sağ kısımdan istediğiniz bölümü seçip izleyebilirsiniz.
Dizi Bilgileri

Game of Thrones 2. sezon izle

  • 9.3/10 1875

Game of Thrones 2. sezon Türkçe Dublaj izle

2. sezon, A Song of Ice and Fire (Buz ve Ateş’in Şarkısı) serisinin A Clash of Kings (Kralların Çarpışması) adlı kitabından uyarlanıyor. Net kısım Türkçe’de 2 bölüm durumunda yayınlanmış. Kitap serinin birinci kitabı Taht Oyunları’nın kaldığı yerden tam gaz devam ediyor. Birinci kitabın ve sezonun nihayetinde hepimiz şok olmuş, ağzımız beş karış bitirmiştik diziyi. Can vermez konuştuklarımız ölmüştü, olmaz konuştuklarımız olmuştu, hepimiz aksi köşe olmuştuk. İkinci kitabın Yedi Krallığı’nda korkunç tek kesmekeş hakim. Net dünyadaki altı değişik efor Demir Taht’ı ve Yedi Krallığı ele geçirmek için korkunç tek savaşa hazırlanıyorlar.

Game of Thrones 1. sezon Türkçe Altyazılı izle

Bol çarpışmalı net kitapta, henüz karanlık ve kasvetli tek hava hakim. Defa sezonun senaryosu defa kitaptan birebir alınırken, ikinci sezonda az da olsa değişiklikler başlıyor, veyahut diziye alınamayan ufak hikayeler var diyelim. Ayrı olarak defa kitapta söylemeyi unuttuğum, net serinin en sevdiğim yanlarından biri, her bölümün değişik tek karakterin ağzından anlatılması. Net da hikayeye defa yönlülük katıyor, değişik gözlerden hadiseleri da görmemizi sağlıyor.

Game of Thrones 1. sezon Tüm Bölümler izle

Game of Thrones 2. sezon 1. Bölüm izle,Game of Thrones 2. sezon hd izle, Game of Thrones 2. sezon 1080p izle, Game of Thrones 2. sezon online izle,

Bir önceki yazımızda Game of Thrones 1. sezon izle Game of Thrones 1. sezon tüm bölümlerini tek parça donmadan izleyin.

Kategori : Dizi izle