Game of Thrones 1. sezon izle

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı:Sağ kısımdan istediğiniz bölümü seçip izleyebilirsiniz.
Dizi Bilgileri

Game of Thrones 1. sezon izle

  • 9.3/10 3537

Game of Thrones 1. sezon Türkçe Dublaj izle

Game of Thrones’un defa sezon öyküsü Geroge R.R. Martin’in yazdığı kitap serisi Buz ve Ateşin Şarkısı üstüne kuruludur. Öykü, Kral Robert Baratheon’ın sağ kolunun esrarengiz tek şeklinde ölmesiyle, Stark Hanesi’nin ili olan Winterfell’a gelmesi ve Ned Stark’a yeni sağ kolu olmasını öneri etmesiyle başlar.
Ned Stark, Kral’ın Sağ Eli’ni kim öldürdüğünü bulmak ve kendisi ailesini de savunmak için güneye gitmeye hüküm verir. Jon Arryn’in ölümünün arkasındaki karanlık sırlar açığa çıktıkça, Lannister Hanesi’nin de sırları meydana çıkmaya başlar.

Game of Thrones 1. sezon Türkçe Altyazılı izle

Bu sırada Viserys Targaryen tahtın kendisi hakkı olduğunu iddia eder iken, senelerce efkâr çektirdiği kız kardeşi Daenerys Targaryen’ı, çıkarları uğruna savaşçı tek kabile olan Dothrakilerin öncüsü Khal Drogo veyahut evlendirir. Daenerys, Khal Drogo’ya zaman içinde aşık gerçekleşir ve kabilenin Khaleesi’si olur. Böylelikle Viserys’in tasarıları beklenmedik şeklinde suya düşer ve gücünü giderek yitirir. Duvar’da ise Ned Stark’ın gayrimeşru erkek çocuğu olarak malum Jon Snow, Duvar’ı senelerce koruyan ve mukaddes birlik olan Gece Nöbetçileri’ne katılır.

Game of Thrones 1. sezon Tüm Bölümler izle

Game of Thrones 1. sezon 1. Bölüm izle,Game of Thrones 1. sezon hd izle, Game of Thrones 1. sezon 1080p izle, Game of Thrones 1. sezon online izle,

Kategori : Dizi izle