dzi izlekomedi film seyretfilm izle

Chappie

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Chappie Filmini sitemiz üzerinden hd kalitede tek parça türkçe dublaj ve altyazılı seçeneğiyle donmadan izleyebilirsiniz.

Film Bilgileri

Chappie |HD|

  • 9.0/10 61

Chappie Filmini sitemiz üzerinden hd kalitede tek parça türkçe dublaj ve altyazılı seçeneğiyle donmadan izleyebilirsiniz.

Chappie izle, teknoloji gelişmesi ile robotlar insanlardan daha etkin olacaktır. Düşünen robotun filmini Türkçe Dublaj Full hd izleyiniz. 2015 yılında yayınlanan ve bir çok kişi tarafından sevilerek izlenen Chappie Filmini sizler için derledik. Filmin konusu ise şu şekilde; teknoloji oldukça hızlı bir şekilde ilerlemektedir ve bu durum karşısında yeni üretilen robotlar insanlardan daha etkili bir hal almaya başlamıştır. Bu durum karşısında yine robot güvenlik güçleri güvenliği sağladıkalarını düşünürlen polis olan ” Chappie ” adındaki bir robotun kaçırılması ile bazı dengeler bozulacaktır.

Chappie artık ilk programlı ve düşünme özelliği taşıyan robot olacaktır ve artık bu robot yok edilmesi gerekecektir. 120 dakika aksiyon dolu sahneleri ile izleyicisini etkilemeyi baaşaran Amerikan filmi İMDB’den 6,8 gibi iyi bir puan almıştır.

Kategori : Film izle