dzi izlekomedi film seyretfilm izle

Bir Annenin Sırları izle

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Bir Annenin Sırları izle |1080p|

  • 9.0/10 18

Samantha’nın hayatı, dehşet bir otomobil kazasının arkasında 10 yaşındaki kızı Cassie’nin ağır şekilde yaralanmasına neden olur. Cassie’nin babasıyla kötüleşen evliliği sırasında Samantha, kızının iyileşmesine asistan olması için hemşire Margaret’i işe alır. Kendi çocuğunun kaybına üzülen Margaret, ona ait olduğunu düşündüğü kızını geri olmak için Samantha ve Tom’a karşı bir intikam görevine girişir. Hemen bir hastanede hemşire olarak devir yapan Margaret sınırları zorlayacaktır.
Margaret küçükken gebe kalıp parasız kaldığı için bebeğini varlıklı bir aileye para karşılığında veren hastalıklı bir kadındır ve Cassie ’nin kendi kızı olduğunu düşünmektedir. Us hastanesinde uzun yıllar geçirdikten sonradan iyileştiği düşünülüp dış dünyaya çıkan Margaret bebeğini geri istemektedir. Bunun için Rebecca ismiyle kaza geçiren kızın evine yatılı hemşire olarak işe alınmayı başarır. Cassie ’ye sürekli uyku ilacı veren Margaret, Samantha ’nın hayatını elinden almak istemektedir. Zaten hali hazırda aldatma problemleri yaşamış Samantha kocasına karşısında daha da temkinli elde etmek zorunda kalmıştır. Bundan istifade etmeye çalışan Margaret ise durumdan epeyce hoşnuttur. Filmin ilerleyen sahnelerinde bu yalan girdabı kendi içinde çökmeye başlayacak ve işler epeyce karmaşık bir hal almaya başlayacaktır.
Bir televizyon filmi olan A Mother ’s Secret ’ın ayrıca yönetmen hem de senarist koltuğunda başarılı yönetmen Fred Olen Ray oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Brittany Underwood ve Melanie Nelson gibi isimler yer alıyor. 2 hafta önce

Kategori : Film izle