dzi izlekomedi film seyretfilm izle

Arkadaşlık İsteği – Friend Request izle

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Arkadaşlık İsteği – Friend Request izle |1080p|

  • 9.0/10 20

Kadrosunda Kruze Princeton Dillard, Tanya Alina Galván, Marc Grapey gibi isimlerin rol aldığı, senaryosu Angela Burt-Murray kadar yazılan ve Roger M. Bobb kadar yönetmenliği yapılan, dram ve gerilim türündeki film 2020 yılında vizyona girerek seyircilerin beğenisine sunuldu.
Friend Request (Arkadaşlık İsteği) filmi, epeyce azimli ve başarılı hatta yakın zamanda oldukça yüksek profilli bir suçlu olan Simion isimli uyuşturucu baronu hakkında görülen davadan sonradan kariyeri tez tırmanışa geçmiş bir avukat olan Malik ’in başı, eski üniversite aşkından gelen bir arkadaşlık ricası ve üniversite mezunlar topluluğunun düzenlediği buluşma etkinliğine gitmesi ile büyük bir derde giriyor. Eski aşkı olan ve hiç birlikte olamadığı Rayna ile buluşma gecesinde yıllar sonradan her yerde bir araya gelen Malik, yapmaması gereken bir şey yapıyor ve bu şart Malik ’in aile ve kariyer dengelerini içten sarsıyor. Büyük bir terfinin arifesinde olan genç ve başarılı avukat, durumun sandığından da derin olduğunu süre geçtikçe anlayacak ve büyük bir karmaşanın içine girecektir. Bu girdiği karmaşa sırasında, ailesi, işi ve bütün yakın çevresi daha alçak üst elde etmek üzere olan Malik ’in bu durumdan kurtulmanın yollarını ararken aynı zamanda zamanı da her geçen saat daralıyor ve tehlike kendisine bir adım daha yaklaşmaya başlıyor.
2020 yılında vizyona giren filmin başrollerine baktığımızda ise karşımıza Kruze Princeton Dillard, Tanya Alina Galván ve Marc Grapey gibi isimler çıkmakta. 3 gün önce

Kategori : Film izle