dzi izlekomedi film seyretfilm izle

Antarctica izle

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Antarctica izle |1080p|

  • 9.2/10 20

Amerika ’daki birçok festivalden ödül koparan ünlü yönetmen Keith Bearden ’in senaryosunu yazıp yönettiği film, günümüz gençliğinin karşılaştığı sorunlara eleştirel bir manzara açısıyla yaklaşıyor. Özellikle genç kızların maruz kaldıkları tacizleri, zorbalıkları ele alan filmiN başrollerinde Chloe Levine (Katrine) ve Kimie Muroya (Janet) yer alıyor.
Katrine çok hoş ve popüler bir kızdır. En yakın arkadaşı Janet ise şişmandır ve liselerinde çok dalga geçiliyordur. Katrine engellemeye çalışsa da Janet buna alışıktır. Ve bir gün Katrine ’i bir okul partisine davet ederler fakat Janet ziyafet edilmemiştir. Katrine gerçi gideceğini söyleyince birazcık araları limoni olur ama iki taraf da tutumunu değiştirmez. Gittiği partide okulun popüler çocuklarından birisiyle arasında bir şey geçen Katrine ’in hayatı bundan böyle eskisi gibi olmayacaktır. Artık Janet ’cilt daha pozitif zorbalığa uğrayan Katrine ’in psikolojisi bozulmaya başlamıştır. Arkadaşının üzerine gidilmesine dayanamayan Janet, dalga geçen çocuklardan birisiyle ağız dalaşı eder ve bunun sonucunda müdürün yanına gönderilir. Orada tekrardan sinirine egemen olamayan Janet çocuğu bir kere daha döver. Bunun üstüne o zamanlar popüler olan bir antidepresan ilacı içmesi söylenir ve eğer reddederse okula devam edemeyecektir. kabul etmek zorunda kalan Janet ilacı kullanmaya başlamıştır fakat ilacın etkilerinden fazla yan etkileri vardır. Bakalım iki dost başına gelen olayları psikolojileri bozulmadan atlatabilecek midir?
Günümüzde, çocukların üatesinden gelmek zorunda kaldığı; psikiyatrik, ailesel ve toplumsal sorunları çok artist bir biçimde işleyen yapıt, herkesin izleyip kendine pay çıkarabileceği türde bir dram yapıtıdır. Yeri geldiğinde sizi güldürecek, yeri geldiğinde ise empati duygunuzu en üstteki seviyeye taşıyacak Antarctica filmi 2020 yılında Amerika ’da çekilmiştir. 3 gün önce

IMDB Puanı :

Yıl - Ülke : ( )

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Kategori : Film izle